Potřebujete poradit? Zavolejte nám 603 429 182

Nabízíme videoprojekce, LED stěny a TV monitory včetné souvisejících služeb.

Videotechnika

LED stěny / obrazovky

Velkoplošná LED obrazovka /vnitřní, venkovní/. Vysoká variabilita tvarů, velikostí a možnosti umístění prakticky kdekoliv. Výhodou je i nízká spotřeba s ohledem na využití v prostorách, kde je nedostatek elektrických přípojek.

Projekce

Dodáváme Full HD projektory dle požadavků klienta v různé svítivosti dle daných podmínek. Součástí dodávky jsou i projekční plátna různých velikostí s přední nebo zadní projekcí.

LED TV monitory

Výhodou je možné použití, jak primárního zdroje obrazu, tak i jako doplněk k projektorům a LED stěnám /např. chodba, foyer/. Led Full HD TV dodáváme se stojany do prostoru, na zavěšení nebo také s opěrou na zem např. jako kontrolní monitor pro přednášejícího.

Kamerový systém, režie a ostatní

Kamery jak statické, tak bezdrátové technologie s možností záznamu a pozdějšího zpracování dle požadavků klienta. Dále videorežie pro odbavování příspěvků během programu, pouštění log sponzorů a pro live střih z kamer na koncové pohledové zařízení. Dalšími službami je například živý stream, zpracování a příprava materiálů pro produkci, postprodukční zpracování záznamů atd.